paslaugos

PAMINKLAI IR TVORELĖS 
Gaminame paminklus iš įvairaus natūralaus akmens. Natūralus akmuo gali būti šlifuotas ir ne šlifuotas. Gamindami paminklus ir tvoreles mes konsultuojamės su dizaineriais. Mūsų gaminiai neatsilieka nuo pasaulyje vyraujančių madų bei formų. Siūlome gausų pasirinkimą iš įvairiausių pasaulyje esančių akmenų. Galime atvežti akmenis iš Indijos, Skandinavijos, Prancūzijos ar kitų šalių.


STALVIRŠIAI IR PALANGĖS

Akmuo interjete - ir gražu, ir praktiška, ir subtilu. Iš įvairių rūšių šlifuoto akmens galime padaryti gražiausių atspalvių stalviršius bei palanges. 


ŽIDINIAI
 

Židinys - jaukumo akcentas Jūsų būste. Židinys, kurio apdaila atlikta iš natūralaus akmens bus ilgaamžiškas ir puikiai papuoš Jūsų namus. Apdailą galime atlikti iš įvairiausių atspalvio ir rūšių natūralaus akmens.


LAIPTAI
 

Akmeniniai laiptai - praktiška ir ilgaamžiška. Laiptai iš akmens gali būti įrengiami ir privačiame name ir visuomeninio naudojimo pastatuose.


GRINDYS BEI INTERJERO APDAILOS AKSESUARAI
  

Grindys iš natūralaus akmens gali būti puoštos mozaika. Tai labai subtili ir sudėtinga technologija, kurios dėka iš akmens išgaunamos įvairios formos, iš kurių kuriami įvairūs ornamentai. Gaminame įvairias interjero detales - tai lubų, sienų pagražinimus, akcentus. Taip pat ir interjero aksesuarus - vazas, skulptūras, fontanus ir pan. 


RAIDŽIŲ KALIMAS
Kalame raides ant kapuose esančių paminklų.